Czyste powietrze

Oczyszczacz powietrza

Największe zalety:

 • Oczyszczacz powietrza
 • Bardzo wydajny i kompaktowy
 • Wydajność: 321 m3/h
 • Efektywne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach do 50 m2, skuteczność potwierdzona testami
 • Cicha praca: 18dB-55dB, nie zakłóca snu
 • Inteligentny czujnik zanieczyszczenia (IPS system)
 • 3 tryby pracy: 3 stopniowy manualny / automatyczny / tryb nocny
 • Informacja o liczbie cząsteczek PM2.5 w czasie rzeczywistym i 3-kolorowy wskaźnik jakości powietrza (AQI)
 • Przypomnienie wymiany filtra, Blokada rodzicielska, Zegarek, Timer, Wyświetlacz PM2.5, Sterowanie panelem dotykowym
 • Pilot
 • Technologia AOS – 7 stopni oczyszczania

Miernik powietrza

To optyczny miernik do monitoringu jakości powietrza  pyłów zawieszonych o rozmiarach do 2,5 µm. To przenośne urządzenie o kompaktowych rozmiarach, które przy użyciu precyzyjnego sensora laserowego pozwoli na ciągłą lub okresową diagnozę stanu powietrza zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz zabudowań.

Zalety urządzenia:

 • możliwość wykonywania pomiaru wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
 • łatwość i szybkość obsługi – naciśnięcie jednego przycisku powoduje wykonanie i prezentację wyniku pomiaru
 • kompaktowy rozmiar i niewielka waga – możliwe korzystanie z urządzenia podczas jazdy rowerem, biegania lub w trakcie innej formy aktywności fizycznej
 • współpraca z dołączoną aplikacją na smarfony i inne urządzenia mobilne prezentującą wyniki pomiarów PM2,5, PM10, PM1 oraz historię pomiarów umożliwiającą prześledzenie pomiarów wykonanych np. podczas przejazdu daną trasą rowerową (do pobrania na Android i iOS)

WashEr

Szwajcarska jakość

WashEr, jest urządzeniem, które przy połączeniu technologii ultradźwiękowej oraz nasycania wody ozonem usuwa zagrażające zdrowiu substancje oraz drobnoustroje bez stosowania środków chemicznych lub wysokich temperatur. Niezastąpiony przy myciu produktów spożywczych takich jak warzywa, owoce, mięso, ryby, owoce morza. Pozwala również na dezynfekcję przedmiotów kuchennych, akcesoriów dla dzieci takich jak smoczki, butelki, zabawki oraz wielu innych rzeczy, których czyszczenie i dezynfekcja stanowi problem. Urządzenie jest lekkie, poręczne, bezprzewodowe, wielkością przypominające ręczny blender. Łatwy w obsłudze, wystarczy naczynie z wodą (miska, zlew, pojemnik), do którego wkładamy urządzenie oraz produkty, które chcemy umyć/zdezynfekować, następnie wciskamy przycisk na obudowie. WashEr wyłączy się automatycznie po ok. 5 minutach, po których umyte produkty będą gotowe do spożycia.

Ultradźwięki potrafią usunąć wszelkie zanieczyszczenia stałe, jaja pasożytów, pyły (również <2,5pm) oraz metale ciężkie. Działanie ultradźwięków polega na zjawisku kawitacji. Tworzone są ogromne ilości mikropęcherzyków o bardzo zmiennym ciśnieniu, które odrywają stałe kawałki zanieczyszczeń od powierzchni. Dodatkowo pomagają w rozprowadzeniu ozonu i znacząco poprawiają oraz przyspieszają jego działanie.

Ozon jest gazem, który powstaje z tlenu obecnego w powietrzu. Natychmiast usuwa pestycydy, substancje chemiczne, likwiduje bakterie, wirusy oraz zarodniki grzybów, likwidując przy tym nieprzyjemne zapachy.

Jest gazem niepalnym, bezbarwnym, niewidzialnym o łagodnym zapachu podobnym do wybielacza, dobrze rozpuszczalnym w wodzie i dość nietrwałym. Ozon jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych. Działanie bakteriobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Ze względu na jego krótki czas połowicznego rozpadu, rozpada się on praktycznie zaraz po wyprodukowaniu.

Torby wielokrotnego użytku biodegradowalne

Eko filamenty do druku 3D

Urządzenia AGD dla twojego zdrowia i środowiska

Maski filtrujące chroniące przed smogiem

Biodegradowalne naczynia

Consulting