Kim jesteśmy?

Nasza misja


Wierzymy w to, że możemy zmienić świat wokół Nas na lepszy, właśnie dlatego nasze motto brzmi:

EKOWAY ZMIENIAMY ŚWIAT NA LEPSZY

Oferujemy produkty przyjazne dla Planety i jej mieszkańców. W swojej ofercie posiadamy produkty biodegradowalne, ekologiczne oraz produkty chroniące układ oddechowy.

Wspieramy międzynarodową inicjatywę

Plastic Free World

Zobacz stronę

Jesteśmy producentem, importerem oraz dystrybutorem.
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Poszukujemy Klientów, Inwestorów oraz Partnerów. Razem z którymi możemy Zmienić Świat na Lepszy

W oparciu o rozwiązania stosowane z powodzeniem w Australii od wielu lat, wprowadziliśmy wspólnie z naszymi Partnerami biznesowymi na rynek polski biodegradowalne alternatywy dla plastiku.

 

* Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2008 roku w oparciu o Australijski model biznesowy dotyczący pro-ekologicznych rozwiązań w branży biodegradowalnych produktów.

* Współpracujemy z największymi Producentami na Świecie naczyń i opakowań biodegradowalnych

* Poczyniliśmy wielkie inwestycje, dzięki którym nasza oferta na naczynia, opakowania i torby biodegradowalne jest NAJBOGATSZA w Polsce, dzięki współpracy z licznymi Partnerami: Producentami, Stowarzyszeniami i Organizacjami: Plastic Pollution Coalition.

* Pomagamy i  doradzamy naszym Klientom krok po kroku w wprowadzaniu produktów biodegradowalnych: naczyń, opakowań i toreb

* Posiadamy olbrzymie magazyny, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić stałość dostaw oraz obsłużyć największych klientów.

* W 2020 planujemy otworzyć produkcję bioplastiku w Polsce, czekamy, na odpowiednią skalę popytu/zapotrzebowanie na produkty biodegradowalne.

* W asortymencie Ekoway mamy tylko najwyższej klasy produkty, certyfikowane, testowane laboratoryjnie, spełniający normy kompostowalności Norma EN 13432, dopuszczone do kontaktu z żywnością.

 

Siedziba naszej firmy znajduje się w Skawinie koło Krakowa:

Nasi partnerzy

Współpraca

Poczta Polska, Ruch S.A., Smyk, PLATINET, Lewiatan, Społem, Jubilat, SPAR, Team Polska Sp. z o.o. i wiele innych.