Maski przeciwsmogowe i antysmogowe

Ekoway - z miłością do Planety i jej mieszkańców, pragnie zwrócić uwagę na problem dotyczący jakości powietrza w Polsce.

Normy w Naszym kraju przekraczane są wielokrotnie.
Zatruwamy siebie, nasze dzieci oraz Naszą Planetę.

Co możemy zrobić?

Zacznijmy od siebie. Zwróć uwagę czym ogrzewasz swój dom w okresie grzewczym. Jeśli masz sąsiadów, którzy zatruwają całą okolicę to jest PROBLEM – Zrób coś z tym!

Ekoway promuje rozwiązania ekologiczne, służące nie tylko wybranej grupie, ale całej Planecie. Paliwa kopalniane nie są jedyną metodą pozyskiwania energii.

Tymczasem póki w Polsce jest, jak jest, proponujemy Państwu maski przeciwsmogowe. Wygodne i skuteczne stanowią doskonały wybór tak dla dorosłych, jak i dzieci. Nasze maski antysmogowe chronią Cię przed zanieczyszczonym powietrzem, kurzem, spalinami, alergenami oraz drobnoustrojami, poprawiając tym samym stan Twojego zdrowia i samopoczucie. Wszystkie maski antysmogowe producent Ekoway wykonuje z uwzględnieniem najwyższych norm. Posiadają również certyfikaty.

Oferujemy wysokiej jakości maski antysmogowe  przeciwsmogowe  maski przeciwpyłowe, filtrujące,
a także maski przeciwpyłowe i antybakteryjne – producent. W ofercie także chusty antysmogowe, maski filtracyjne.
Obsługujemy klientów z obszaru całej Polski – m.in. Kraków, Katowice, .Warszawa, Poznań

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Nasza oferta

MASKA ANTYSMOGOWA - BAWEŁNIANA

Maski antysmogowe Ekoway zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń do płuc, co poprawia jakość wdychanego powietrza oraz chroni przed groźnymi następstwami życia w zanieczyszczonym powietrzu. 

Maski posiadają dwa zawory wydechowe oraz pieć warstw filtrujących:

  1. Filtr PP włóknina  
  2. Filtr z węgla aktywnego
  3. Filtr FFP3/N99
  4. Filtr z bawełny
  5. Filtr antystatyczny SMS z włókniny PP

Ochrona przed: zanieczyszczonym powietrzem (PM10, PM 2,5), spalinami, kurzem oraz alergenami. 

Półmaska dostępna w 5 kolorach: biały, niebieski, różowy, czarny, szary. 

Certyfikat CE IS0 13485 

Tested by: Nelson Laboratories 

MASKA CHRONIĄCA PRZED SMOGIEM 101

Produkt Polski, Certyfikowany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy (CIOP-PIB). 

Skuteczność filtracji 98,9% potwierdzona przez CIOP-PIB.

 Ochrona układu oddechowego przed spalinami, kurzem, zanieczyszczonym powietrzem (SMOGIEM). Pozwala na wychwycenie szkodliwych pyłów PM1 – PM2,5 – PM4 – PM10.

  Maska filtrująca EkoProm 101 V jest sprzętem dwudrożnym, w którym przepływ powietrza w fazie wdechu następuje przez materiał filtrujący, a w fazie wydechu przez zawór wydechowy i materiał filtrujący.

W masce EkoProm 101 V zastosowano zaawansowany, innowacyjny system filtrujący, cechujący się wysoką skutecznością filtracji 98.9%, składający się z trzech systemów włóknin: 1) Warstwy zewnętrznej wykonanej z włókniny spun bonde; 2) Układu warstw, składającego się z dwóch włóknin osłonowych typu spun bonded pomiędzy, którymi umieszczona jest polipropylenowa włoknina filtracyjna otrzymana techniką melt-brown; 3) Warstwy wewnętrznej konstrukcyjnie wykonanej z włókniny igłowanej.   

PÓLMASKI ANTYSMOGOWE

SMOG

SMOG X 310 SV – profesjonalne rozwiązania i dodatkowe włókniny  filtracyjne gwarantują skuteczną  ochronę nawet przed pyłami zawiesinowymi PM 1.

SMOG X 200 V – jedna z najprostszych i najlżejszych masek na rynku – zapewnia duży komfort noszenia. Antysmogowa półmaska zabezpiecza układ oddechowy przed wdychaniem pyłów PM10 i PM 2,5 związanych ze zjawiskiem smogu

SMOG XC 210 – maska ta dzięki dodatkowej warstwie węgla redukuje nieprzyjemne i uciążliwe zapachy – jak np. zapach spalin. Skutecznie filtruje cząstki mniejszr niż 2 µm

SMOG 

SMOG 

PÓŁMASKI Z MEMBRANĄ Z NANOWŁÓKNA DLA DZIECI, KOBIET W CIĄŻY I DOROSŁYCH

Membrana z nanowłokna mechanicznie nadaje niespotykanych gdzie indziej właściwości filtrujących. Może zatrzymać nawet najmniejsze niebezpieczne cząsteczki, bez konieczności impregnowania maski substancjami chemicznymi lub srebrem.

Struktura membrany zapewnia maksymalną ochronę przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej przepuszczalności powietrza. Efektywność zwiększona jest dodatkowo przez jej  niepowtarzalny kształt oraz specjalny pasek samoprzylepny zapewniające doskonałe dopasowanie do twarzy i szczelność.

MASKI ANTYSMOGOWE NEOPRENOWE EKOPROM Z WYMIENNYM FILTREM

Maski antysmogowe Ekoway z wymiennym filtrem adresowane są do ludzi aktywnych, prowadzących zdrowy tryb życia i świadomych zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem powietrza. Doskonały produkt ochronny dla biegaczy, rowerzystów, motocyklistów, który sprawdza się w całym roku kalendarzowym, ale najskuteczniejszy jest w okresie dużego zanieczyszczenia SMOGIEM.

Nasze maski posiadają dwa zawory wydechowe, które pomagają w odprowadzeniu nadmiaru wilgoci podczas wydechu. Zastosowany zacisk nosowy należy dostosować do kształtu twarzy tak, aby jak najbardziej ograniczyć możliwość wdychania zanieczyszczonego powietrza.

Rozmiar masek jest uniwersalny. Dopasowujemy go za pomocą rzepu zapinanego z tyłu głowy.

Maska antysmogowa EkoProm Sport

Maska antysmogowa Active

Filtr wymienny z węglem aktywnym

Na filtr składa się 6 warstw, z czego dwie warstwy to materiał N99, dwie aktywny węgiel oraz pozostałe dwie mikrofibra. Chroni przed kurzem, pyłem węglowym, dymem tytoniowym, spalinami, zawiesinami PM2.5 i PM10 czyli smogiem.

Aktywny węgiel niweluje przykre zapachy. Filtr należy wymieniać co 20-30h, w zależności od stężenia zanieczyszczenia w trakcie użytkowania.

Certyfikat CE IS0 13485 Tested by: Nelson Laboratories

Więcej o Naszych półmaskach filtrujących

Długość użytkowania: Trudno jest precyzyjnie określić długość użytkowania półmaski, gdyż filtr zużywa się w zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza. Zaleca się wymianę po około 60 godzinach aktywnego użytkowania. W przypadku stwierdzenia nadmiernego oporu oddychania lub uszkodzenia mechanicznego półmaskę należy wymienić na nową.

Zastosowany zacisk nosowy, należy dopasować do własnego kształtu. W półmaskach filtrujących chroniących przed smogiem został zastosowany zawór, który ułatwia oddychanie.

Przed użyciem półmaski, należy sprawdzić czy produkt nie wykazuje zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych.

Krój półmaski został tak dobrany, aby w pełni zachować prawidłowe uszczelnienie wokół nosa oraz ust. Jeśli powietrze nie przechodzi przez filtr lub nie jest dobrze dopasowana półmaska do twarzy, wówczas nawet przy zastosowaniu najskuteczniejszego filtru, użytkownik wciąż będzie wdychać nieprzefiltrowane powietrze.

Torby ekologiczne / biodegradowalne

Opakowania / naczynia biodegradowalne

Maski filtrujące chroniące przed smogiem

Dla Klienta